Witchcraft - świat dobre Magii

Miłość i rodzina, praca i zdrowie w horoskopie rocznym. Tarot w horoskopie na wszystkie miesiące roku.

Horoskop 2022 dla Panny

PANNA


Śmierć


Dla Panny będzie to trudny rok. Czekają ją duże zmiany, a jako ludzie nie lubimy zmian, boimy się ich. Niemal każda jest na początku przerażająca, dopiero później widzimy jej dobroczynny wpływ. Panny to odczują Wiele rzeczy w ich życiu będzie się kończyło. Stare struktury, które nie mogą istnieć dalej, będą odchodziły w niepamięć.

Miłość
Tak samo będzie się działo w miłości. Jeśli obecna miłość nie jest odpowiednia dla Panny, to się zakończy. Jeśli dana osoba ma z Panną zostać, to terapia lub rozmowa przemieni i naprawi nawet trudny związek. Spowoduje nawet, że będzie trwał wiecznie. To będzie czas, by przyjrzeć się dokładnie życiu, pozałatwiać zaległe sprawy miłosne i wprowadzić zmiany.

Zdrowie
W 2022 roku Panny powinny uważać na stawy i kości, także zęby. Niezbędna będzie wizyta u dentysty. Powinny też uważać, jak chodzą i nie biegać zbyt intensywnie, żeby czegoś sobie nie złamać. Panny powinny też uważać na stawy zapalne.

Finanse i Praca
Lepiej wstrzymać się z inwestycjami, bo mogą zakończyć się fiaskiem. Chyba, że będzie to biznes związany ze… śmiercią. Ale Panny, które od dawna czekały na zmianę pracy lub chcą aplikować na nowe stanowisko, teraz powinny to zrobić. Nie powinny bać się zmian. Bo w 2022 roku każda będzie dla nich dobra. Zresztą zmiany i tak nastąpią, ale lepiej jeśli zaczniemy je sami.

Rodzina i przyjaciele
W tym roku Panny mogą tracić ludzi będących dotąd wokół nich. Osoby, którym nie jest po drodze z nimi po drodze, pójdą w swoją stronę.

https://dzienniklodzki.pl/milosc-i-rodzina-praca-i-zdrowie-w-horoskopie-rocznym-tarot-w-horoskopie-na-wszystkie-miesiace-roku/ar/c1-15973671?fbclid=IwAR2NPPnqDIyEewGyIFvoYOZmDI6SMenisS8vnqeGMrwSzbQIjS2HHXgq7JY