Witchcraft - świat dobre Magii

Horoskop na 2023 rok. Miłość, zdrowie, pieniądze, rodzina w wielkim horoskopie na 2023 wróżki Bernadetty z Łodzi. Co cię czeka? 12.02.2023.

Horoskop na nowy rok 2023 łódzkiej wróżki Bernadetty. Sprawdź, jak będą wyglądać u ciebie w roku 2023: miłość, zdrowie, finanse i kontakty z rodziną? Jaka jest przestroga kart dla ciebie na rok 2023?

Horoskop na 2023 rok. Miłość, zdrowie, pieniądze w horoskopie z kart tarota na rok 2023. Wielki horoskop dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała łódzka wróżka Bernadetta z salonu Witchcraft. Sprawdź, co czeka cię w 2023 roku: miłość, zdrowie, finanse i relacje z rodziną? Jaka jest przestroga kart dla ciebie na rok 2023?

Horoskop na 2023 dla wszystkich znaków zodiaku

Jak co roku poprosiliśmy łódzką wróżkę Bernadettę o ułożenie horoskopu na rok 2023 dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżka rozłożyła karty tarota, dla każdego znaku wybrała jedną, przewodnią kartę z tzw. wielkich arkanów i na tej podstawie ułożyła przepowiednię na rozpoczynający się rok 2023.

Dla każdego znaku zodiaku wróżka Bernadetta stworzyła horoskop w sześciu obszarach życia:

  • najważniejsze kwestie
  • miłość
  • zdrowie
  • finanse
  • rodzina
  • przestroga

Horoskop na 2023 rok ostrzega

W tym roku w horoskopie wróżka Bernadetta zamieściła przestrogę. To rada od kart tarota, która pozwoli czytającemu uniknąć kłopotów i wpadek w nadchodzącym roku.

Horoskop na rok 2023 wróżki Bernadetty podzielony jest na 12 części odpowiadającym znakom zodiaku. To oznacza, że własną wróżbę w horoskopie znajdzie dla siebie Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik a także ryby Ryby.

Wróżka Bernadetta ma ponad 30-letnie doświadczenie w stawianiu kart, numerologii oraz doradztwie życiowym. Jest jedną z bardziej znanych łódzkich wróżek. W bramie przy ulicy Piotrkowskiej 92 prowadzi magiczną księgarnię Witchcraft. Od 14 lat przygotowuje doroczny horoskop Dziennika Łódzkiego.